Archiv štítku: pletivo

Plot z pletiva Pohoří

Plot z pletiva

Plot z pletiva Pohoří mezi místní komunikací a pozemkem. Odstranění původního dřevěného plotu včetně betonových sloupků za pomoci techniky, prořezání stromů a keřů a úprava terénu kopírující výšku vozovky. Příprava a montáž plotu z pletiva, na přání zákazníka byla instalována branka pro přístup na pozemek.

Plot z pletiva Dolní Jirčany

Plot z pletiva

Plot z pletiva byl realizován okolo pozemku poloviny dvojdomku. Bylo zvoleno zelené pletivo bez podhrabových desek ve výšce 180 cm.

Betonový plot

Z důvodu soukromí byl u terasy domu zhotoven betonový plot v délce plánované terasy na který navazuje plot z pletiva. Typ plotu – jednostranně štípaný v přírodní šedé barvě.

Příprava pro zastřešení terasy

Na přání investora byla zhotovena příprava pro pojezd zastřešení terasy ze ztraceného bednění. Plocha terasy byla zhutněna a navezen štěrk frakce 8/16.

 

Plot z pletiva Zvole

Plot z pletiva

Realizace zakázky: plot z pletiva oddělující dvě zahrady v obci Zvole. Požadavkem bylo zachování průhledu a tím i dosažení optického zvětšení obou zahrad. Po konzultaci byl s ohledem na poměr ceny a kvality zvolen plot z pletiva v zelené barvě, ve výšce 160 cm. Pro nepatrné výškové rozdíly obou zahrad byl tento plot doplněn o podhrabové desky po celé jeho délce 50 metrů.

Zámková dlažba

Součástí zakázky bylo také zhotovení zámkové dlažby na terase domu. Byly zde provedeny zemní práce včetně výkopu pro základy patek pergoly. Po přípravě štěrkového podloží byla položena betonová zámková dlažba o výšce 6 cm. Kolem domu byly položeny obrubníky do betonového lože ve vzdálenosti 30cm. K soklu byla umístěna nopová folie a prostor byl vyplněn štěrkem frakce 16/32. Zem okolo obrubníků byla dosypána zeminou a travním semínkem.

Další realizace plotu z pletiva zde