Realizace zděný plot

KB Blok, Petrov

Realizace zakázky KB Bloku v části předního plotu pro zajištění brány a vstupní branky. Použit byl KB Blok hladký v přírodní barvě. Zakázka byla zhotovena včetně kompletní elektro přípravy na pojezd brány, otvírání branky a domácího telefonu a také montáže dopisní schránky. S ohledem na výškové převýšení byly uvnitř zahrady zhotoveny betonové shody a na jejich povrch aplikována betonová stěrka.

Zděný plot, Noutonice

Realizace zakázky zděného plotu z KB bloku v celkové délce 30m. Ve zděných sloupcích byla zhotovena příprava (elektroinstalace) na pojezd brány a kamerový systém a zabudována dopisní schránka.

Opěrná zeď, KB blok, pletivový plot s podhrabovými deskami Číšovice

Při realizaci této zakázky bylo potřeba vyřešit výškové rozdíly pozemku a proto se v přední části plotu vystavěl plot z jednostranně štípaného KB bloku, který byl ze zadní strany vyztužen opěrnou zdí. Na boční straně plotu byla použita opěrná zeď ze ztraceného bednění jako podezdívka a do ní byly zality do betonu sloupky a natažen plot z pletiva. V zadní části pozemku pak byl zhotoven pletivový plot s použitím podhrabových desek.

Skladebná a zatravňovací dlažba, zděný plot Veleň

Realizace zakázky zděného plotu na přední část pozemku z KB bloku – jednostranně štípaného v přírodní šedé barvě. Do zděných sloupků u brány byla zhotovena příprava pro pojezdovou bránu a vestavěna poštovní schránka s domovním zvonkem.