Realizace pletivový plot

Pletivový plot, Ťeptín

Realizace zakázky pletivového oplocení přední části pozemku v antracitové barvě, ve výšce 160cm s použitím podhrabových betonových desek.

Pletivový plot, Dobrovice

Při realizaci oplocení novostavby v obci Dobrovice bylo použito pletivo v zelené barvě, spolu s poplastovanými sloupky a podhrabovými deskami. Ze stejného materiálu zde byla vyhotovena i zahradní branka.

Pletivový plot antracit, Kuchař

V obci Kuchař jsme zhotovili oplocení u pěti pozemků s novostavbami. Jednalo se o pletivový plot a poplastované sloupky v antracitové barvě, s použitím podhrabových desek. Vzhledem k tomu, že k pozemkům přiléhá místní komunikace, byla na oplocení zadní části zahrady připevněna stínící folie.

Pletivový plot Chvatěruby

U této větší realizace byl požadavek na pletivové oplocení s podhrabovými deskami, umístěnými 15cm nad současnou výškou terénu, aby bylo možné dokončit zemní práce až po zhotovení oplocení. Část oplocení se realizovala spojením s původní zídkou pomocí chemické kotvy a závitových tyčí. Součástí zakázky byla i příprava na vjezdovou bránu a vchodovou branku.

Pletivový plot, Vinaře

Realizace zakázky pletivového plotu v zelené barvě s kulatými, poplastovanými sloupky bez použití podhrabových desek. Toto oplocení se zhotovovalo na boční a zadní straně pozemku v délce bezmála 100m.

Pletivový plot, Babice

Tato zakázka spočívala v oplocení dvou sousedních pozemků s použitím pletivového plotu v zelené barvě, s kulatými sloupky a betonovými podhrabovými deskami. V zadní části pozemku se instalovali zahradní branky ve stejném barevném provedení.

Pletivový plot, Pohoří

Při realizaci této zakázky bylo potřeba nejprve demontovat a odvést původní, nevyhovující plot a poté proběhla instalace nového pletivového plotu v zelené barvě bez použití podhrabových desek a nové zahradní branky.